oferty wszystkie


Czyszczenie polbruku - BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ... - lubuskie - Gorzów Wielkopolski,Czyszczenie polbruku Proponujemy Państwu wykonanie czyszczenia kostki polbruku, kamienia i betonu z błota, sadzy i przebarwień, mchu i porostów. Czyszczenie kostki brukowej odbywa się za pomocą urządzeń wysokociśnieniowych. W przypadku silnych zabrudzeń stosujemy środki niskopieniące, które ulega


OFERTY FIRMY | Makromedia - wyszukiwarka firm |Nr:  27840 /  Budownictwo


G 616 BUZMATIC step środek do czyszczenia schodów rucho
Mycie polbruku kostki brukowej


» Czyszczenie polbruku


Przejdz na strone firmy: BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...


Pokaż wszystkie oferty firmy: BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...

Czyszczenie polbruku
Czyszczenie polbruku

Proponujemy Państwu wykonanie czyszczenia kostki polbruku, kamienia i betonu z błota, sadzy i przebarwień, mchu i porostów. Czyszczenie kostki brukowej odbywa się za pomocą urządzeń wysokociśnieniowych. W przypadku silnych zabrudzeń stosujemy środki niskopieniące, które ulegają biodegradacji
Po oczyszczeniu dodatkowo wykonujemy konserwację polbruku, która ma na celu zabezpieczenie przed brudem, zużyciem przy jednoczesnym poprawieniu wyglądu.

Naszą nowością jest spoinowanie kostki brukowej, kamienia i płyt unikalną zaprawą żywiczna, która zdecydowanie dystansuje obecnie stosowane materiały.

Zalety:

brak zacieków cementowych;
brak uszkodzeń przez mróz;
brak konieczności odprowadzania wody (materiał przesiąkliwy);
wytrzymałość na obciążenia do 40 ton;
łatwe do czyszczenia myjkami ciśnieniowymi;
pielęgnacja i czyszczenie skrócone do minimum;
brak chwastów w fugach;
brak wymywania fug przez deszcz;
brak zapadania się nóżek rowerowych i obcasów w fugę.


ECO-TECH to dział firmy BRAVOS zajmujący się usługami specjalistycznego czyszczenia, tak więc łącząc ofertę profesjonalnych produktów i technologii możemy zaoferować Państwu usługi w dziedzinie czyszczenia, renowacji i konserwacji.
W naszym rozwoju zdecydowanie stawiamy na jakość usług poprzez adaptacje najnowszych technologii i zastosowanie najlepszych produktów.

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę marketingową, która zawsze chętnie zaproponuje Państwu najlepsze rozwiązanie pod względem technologicznym i finansowym.

Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.
Czyszczenie polbruku Czyszczenie polbruku Czyszczenie polbruku Czyszczenie polbruku Czyszczenie polbruku Czyszczenie polbruku


Pokaż wszystkie oferty firmy BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...
oferent:BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...
adres:Słowiańska 57 66-400 Gorzów Wielkopolski
województwo:lubuskie
kontakt :Marcin Kędziora
telefon:0 606 666 118
e-mail:marcin@bravos.pl
www:http://www.bravos.pl

Tagi:czyszczenie polbruku, czyszczenie pozbruku, mycie polbruku, do czyszczenia polbruku, pielęgnacja polbruku, środek do polbruku, czyszczenie polbruku - środki, polbruk czyszczenie, środki do czyszczenia polbruku, mycie sadzy, pielegnacja polbruku, środek do czyszczenia polbruku, czyszczeni podbruku, pielęgnacja pozbruku, czyszczenie polbruku podlaskie, środek do czyszczenia pozbruku, oczyszczanie sadzy, czyszczenie podbruku, czyszczenie polbruku Gorzów, karcher-czyszczenie pozbruku, czyszczenie polbruku karcher, czyszczenie polbruku środki, usługi czyszczenia sadzy, KARCHER środek do czyszczenia polbruku - oferta, karcher polbruk, do czyszczenia polbruka, czysczenie polbruku, Mycie pozbruku, czyszczeenie polbruku, srodek do czyszczenia polbruku
t=: 0.608 s q:0.00ms