oferty wszystkie


Impregnacja polbruku , usuwanie plam mchu brudu mycie - BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ... - lubuskie - Gorzów Wielkopolski,Impregnacja polbruku , usuwanie plam mchu brudu mycie Proponujemy Państwu wykonanie czyszczenia kostki polbruku, kamienia i betonu z błota, sadzy i przebarwień, mchu i porostów. Czyszczenie kostki brukowej odbywa się za pomocą urządzeń wysokociśnieniowych. W przypadku silnych zabrudzeń stosujemy


OFERTY FIRMY | Makromedia - wyszukiwarka firm |Nr:  27842 / współpraca Budownictwo


Mycie polbruku kostki brukowej
Czyszczenie polbruku kostki brukowej Poznań


» Impregnacja polbruku , usuwanie plam mchu brudu mycie


Przejdz na strone firmy: BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...


Pokaż wszystkie oferty firmy: BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...

Impregnacja polbruku , usuwanie plam mchu brudu mycie
Impregnacja polbruku , usuwanie plam mchu brudu mycie

Proponujemy Państwu wykonanie czyszczenia kostki polbruku, kamienia i betonu z błota, sadzy i przebarwień, mchu i porostów. Czyszczenie kostki brukowej odbywa się za pomocą urządzeń wysokociśnieniowych. W przypadku silnych zabrudzeń stosujemy środki niskopieniące, które ulegają biodegradacji
Po oczyszczeniu dodatkowo wykonujemy konserwację polbruku, która ma na celu zabezpieczenie przed brudem, zużyciem przy jednoczesnym poprawieniu wyglądu.

Naszą nowością jest spoinowanie kostki brukowej, kamienia i płyt unikalną zaprawą żywiczna, która zdecydowanie dystansuje obecnie stosowane materiały.

Zalety:

brak zacieków cementowych;
brak uszkodzeń przez mróz;
brak konieczności odprowadzania wody (materiał przesiąkliwy);
wytrzymałość na obciążenia do 40 ton;
łatwe do czyszczenia myjkami ciśnieniowymi;
pielęgnacja i czyszczenie skrócone do minimum;
brak chwastów w fugach;
brak wymywania fug przez deszcz;
brak zapadania się nóżek rowerowych i obcasów w fugę.


ECO-TECH to dział firmy BRAVOS zajmujący się usługami specjalistycznego czyszczenia, tak więc łącząc ofertę profesjonalnych produktów i technologii możemy zaoferować Państwu usługi w dziedzinie czyszczenia, renowacji i konserwacji.
W naszym rozwoju zdecydowanie stawiamy na jakość usług poprzez adaptacje najnowszych technologii i zastosowanie najlepszych produktów.

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę marketingową, która zawsze chętnie zaproponuje Państwu najlepsze rozwiązanie pod względem technologicznym i finansowym.

Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.
Impregnacja polbruku , usuwanie plam mchu brudu mycie Impregnacja polbruku , usuwanie plam mchu brudu mycie Impregnacja polbruku , usuwanie plam mchu brudu mycie Impregnacja polbruku , usuwanie plam mchu brudu mycie Impregnacja polbruku , usuwanie plam mchu brudu mycie


Pokaż wszystkie oferty firmy BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...
oferent:BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...
adres:Słowiańska 57 66-400 Gorzów Wielkopolski
województwo:lubuskie
kontakt :Marcin Kędziora
telefon:0 606 666 118
e-mail:marcin@bravos.pl
www:http://www.bravos.pl

Tagi:impregnat do polbruku, plamy na kostce brukowej, impregnacja polbruku, konserwacja polbruku, usuwanie mchu z kostki brukowej, białe plamy na kostce brukowej, czym czyścić kostkę brukową, usuwanie mchu, czym wyczyścić kostkę brukową, jak wyczyścić kostkę brukową, czym wyczyścić polbruk, jak wyczyścić polbruk, jak czyścić kostkę brukową, jak czyścić polbruk, jak usunąć cement z kostki brukowej, czym wyczyscic polbruk, czym czyścić polbruk, usuwanie mchu z kostki, plamy na polbruku, usuwanie mchu z betonu, usuwanie plam z kostki brukowej, czyszczenie kostki brukowej z cementu, usuwanie cementu z kostki brukowej, usuwanie plam, mycie polbruku, białe plamy na kostkach, czym czyscic polbruk, czym czyscic kostke brukowa, cement na kostce brukowej, jak czyscic polbruk
t=: 0.592 s q:0.00ms