oferty wszystkie


Mycie polbruku kostki brukowej - BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ... - lubuskie - Gorzów Wielkopolski,Mycie polbruku kostki brukowej. Proponujemy Państwu wykonanie czyszczenia kostki polbruku, kamienia i betonu z błota, sadzy i przebarwień, mchu i porostów. Czyszczenie kostki brukowej odbywa się za pomocą urządzeń wysokociśnieniowych. W przypadku silnych zabrudzeń stosujemy środki niskopieniące,


OFERTY FIRMY | Makromedia - wyszukiwarka firm |Nr:  27847 /  Budownictwo


Czyszczenie polbruku kostki brukowej Gorzów Wlkp.
Oczyszczanie kostki brukowej polbruku


» Mycie polbruku kostki brukowej


Przejdz na strone firmy: BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...


Pokaż wszystkie oferty firmy: BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...

Mycie polbruku kostki brukowej
Mycie polbruku kostki brukowej.

Proponujemy Państwu wykonanie czyszczenia kostki polbruku, kamienia i betonu z błota, sadzy i przebarwień, mchu i porostów. Czyszczenie kostki brukowej odbywa się za pomocą urządzeń wysokociśnieniowych. W przypadku silnych zabrudzeń stosujemy środki niskopieniące, które ulegają biodegradacji
Po oczyszczeniu dodatkowo wykonujemy konserwację polbruku, która ma na celu zabezpieczenie przed brudem, zużyciem przy jednoczesnym poprawieniu wyglądu.

Naszą nowością jest spoinowanie kostki brukowej, kamienia i płyt unikalną zaprawą żywiczna, która zdecydowanie dystansuje obecnie stosowane materiały.

Zalety:

brak zacieków cementowych;
brak uszkodzeń przez mróz;
brak konieczności odprowadzania wody (materiał przesiąkliwy);
wytrzymałość na obciążenia do 40 ton;
łatwe do czyszczenia myjkami ciśnieniowymi;
pielęgnacja i czyszczenie skrócone do minimum;
brak chwastów w fugach;
brak wymywania fug przez deszcz;
brak zapadania się nóżek rowerowych i obcasów w fugę.


ECO-TECH to dział firmy BRAVOS zajmujący się usługami specjalistycznego czyszczenia, tak więc łącząc ofertę profesjonalnych produktów i technologii możemy zaoferować Państwu usługi w dziedzinie czyszczenia, renowacji i konserwacji.
W naszym rozwoju zdecydowanie stawiamy na jakość usług poprzez adaptacje najnowszych technologii i zastosowanie najlepszych produktów.

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę marketingową, która zawsze chętnie zaproponuje Państwu najlepsze rozwiązanie pod względem technologicznym i finansowym.

Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.
Mycie polbruku kostki brukowej Mycie polbruku kostki brukowej Mycie polbruku kostki brukowej Mycie polbruku kostki brukowej Mycie polbruku kostki brukowej


Pokaż wszystkie oferty firmy BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...
oferent:BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...
adres:Słowiańska 57 66-400 Gorzów Wielkopolski
województwo:lubuskie
kontakt :Marcin Kędziora
telefon:0 606 666 118
e-mail:marcin@bravos.pl
www:http://www.bravos.pl

Tagi:środki do mycia kostki brukowej, mycie polbruku, środki do czyszczenia kostki brukowej, czyszczenie pozbruku, preparaty do mycia kostki brukowej, preparat do mycia kostki brukowej, środek do czyszczenia kostki brukowej, środek do mycia kostki brukowej, srodki do mycia kostki brukowej, preparaty do czyszczenia kostki brukowej, preparat do mycia ikonserwacji kostki, preparat do czyszczenia kostki brukowej, środki do czyszczenia polbruku, czyszczenie polbruku cennik, preparat do mycia kostki, SRODKI DO CZYSZCZENIA KOSTKI BRUKOWEJ, konserwacja kostki brukowej, srodek do mycia kostki brukowej, srodki do mycia kostki, środki do mycia kostki, środki do mycia polbruku, urządzenia do czyszczenia polbruku, środki do czyszczenia pozbruku, preparaty do mycia kostki, preparaty do polbruku, mycie pozbruku, mycie kostki brukowej, ceny czyszczenia pozbruku, kostka brukowa gorzów, do mycia polbruku
t=: 0.642 s q:0.00ms